Hovedmeny
Kontakt oss
Ønsker du opplysninger om mulighet for medlemskap o.l. kan du kontakte  Norsk Våpenhistorisk Selskap (NVS) v/sekretær. Vi gjør oppmerksom på at det er betingelser for medlemskap.
Se i hovedmenyen og under "statutter".

Disse og andre spørsmål kan du få svar på ved å kontakte oss i NVS på epostadressen:
nvhs@nvhs.com

Du er også velkommen til å ta kontakt med oss på vår postadresse:
 
Norsk våpenhistorisk selskap
Postboks 947 Sentrum
0104 Oslo
 

 
Ønsker du å komme i kontakt med ett av våre lokallag, kan du gjøre det her:

Hallingdal og Valdres:
hov@nvhs.com

Stavanger:
stavanger@nvhs.com

Kristiansand:
kristiansand@nvhs.com

Bergen:
bergen@nvhs.com

Haugesund:
haugesund@nvhs.com

Bodø:
bodo@nvhs.com

Gudbrandsdal:
gudbrandsdal@nvhs.com

Trondheim(Nordenfjelds):
trondheim@nvhs.com
Copyright © Norsk Våpenhistorisk Selskap
Organisasjonsnr:989 133 799